10:37:14 - شنبه 11 جولای 2020
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بحران کرونا در عسلویه شدت گرفت!
بحران کرونا در عسلویه شدت گرفت!
در حالیکه عسلویه از امکانات بیمارستانی ضعیفی برخوردار است این روزها خبر از افزایش تعداد بیماران کرونائی دراین شهر استراتژیک می‌رسد.

شعار سال: در حالیکه عسلویه از امکانات بیمارستانی ضعیفی برخوردار است این روز‌ها خبر از افزایش تعداد بیماران کرونائی دراین شهر استراتژیک می‌رسد.
تا جاییکه گفته می‌شود شنبه هفته جاری یک نفر براثر این بیماری دراین شهر فوت شده و در عین حال تعداد آمار بیماران افزایش یافته است. این درحالی است که پیش‌تر مسوولان و کارشناسان صنعت پتروشیمی نسبت به افزایش میزان مبتلایان به کرونا در شهریورماه سالجاری هشدار می‌دادند. به اذعان این کارشناسان، به کاهش دما از شهریورماه سالجاری و افزایش سفر‌ها به این شهر باید نگران افزایش قابل تامل کرونا در عسلویه بود. اما در حال حاضر علی رغم افزایش دما در منطقه و پیش بینی‌ها در خصوص ضعف این ویروس در مقابل دمای بالای هوا، اما به نظر می‌رسد رشد قابل تامل این ویروس در میان کارکنان این منطقه قابل تامل باشد.
دراین بین همچنان سفر‌های کاری نیرو‌های فعال دراین منطقه به قوت خود باقی است تا جاییکه گفته می‌شود برخی از بیماران شناسایی شده در لیست نیروی انسانی اقماری طرح‌ها بوده اند که پس از استراحت و مراجعه به منطقه مشخص شده که در طی روز‌های مرخصی خود با بیماران کرونائی برخورد داشته اند.
براین اساس همچنان مشخص نیست مسوولان منطقه برای مهار کرونا در استراتژیک‌ترین شهر کشور چه تدابیری را اندیشیده اند که روز به روز آمار مبتلایان بیشتر می‌شود و تنها دلیل آن را روشن بودن کولر ماشین‌ها در فصل گرما می‌دانند!

خبر جدید  قبل از آلوده شدن به فکر پایتخت انرژی کشور باشید

شعار سال،  با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته  از سایت خبری نفتی ها ، تاریخ انتشار ۱۷ تیر    ۹۹، کد خبر:   ۳۸۶۶۹، www.naftiha.ir

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)

بر چسب ها:
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب