خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
19/03/10 20:41
شناسه خبر : 38203

بوشهر| نمایشگاه دستاوردهای زنان کارآفرین گناوه برگزار می‌شود

در قالب دومین جشنواره فرهنگی اجتماعی مادرانه نمایشگاه دستاوردهای زنان کارآفرین شهرستان گناوه برگزار می‌شود ...

به گزارش خبرگزاری تسنیم از گناوه،معاون امور اجتماعی و فرهنگی استانداری بوشهرعصر امروز در گفتوگو با خبرنگاراندر گناوه با اشاره به برگزاری جشنواره فرهنگی اجتماعی مادرانه ویژه دختران و زنان اظهار داشت: جشنواره مادرانه با رویکرد کار آفرینی در شهرستان گناوه اجراء شده است.

محمد مظفری با بیان اینکه توجه به مشارکت زنان در فعالیتهای اجتماعی در اولویتها است تصریح کرد:طرح مادرانه با پیشنهاد و مدیریت سازمان مردم نهاد نیمدری سبز عملیاتی شده که شهرها و روستاهای گناوه را در بر میگیرد.

وی از برگزارینمایشگاه دستاوردهای زنان کارآفرین گناوه خبر داد و بیان کرد:نمایشگاه دستاوردهای بانوان کارآفرین با مشارکت موسسه نیمدری سبز و با همکاری فرمانداری و شهرداری به مدت چهار روز در گناوه برگزار میشود.

معاون امور اجتماعی وفرهنگی استانداری بوشهر با بیان اینکه بیش ۲۰ بانوی کار آفرین گناوهای در نمایشگاه مشارکت میکنند افزود: محصولاتی مثل البسه، گل و گیاه، وسایل تزیینی، هنرهای دستی، موادغِذایی و دیگر محصولات در این نمایشگاه عرضه میشود.

مظفریخاطر نشان کرد:دومین جشنواره فرهنگی اجتماعی مادرانه با رویکرد توانمند سازی و کار آفرینی بانوان در اسفند با تاکید بر برگزاری کارگاههای آموزشی در حوزه کارآفرینی برگزار شده است.

معاون دفتر امور اجتماعی وفرهنگی استانداری بوشهر از برگزاری برنامه های فرهنگی ورزشی و تفریحی ویژه بانوان در این جشنواره خبرداد و افزود: بانوان برگزیده گناوهای در جریان این جشنواره تجلیل میشوند.

انتهای پیام/


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)