15:30:59 - یکشنبه 11 اکتبر 2020
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
جاده ساحلی گناوه ریگ به پایان نزدیک می‌شود
جاده ساحلی گناوه ریگ به پایان نزدیک می‌شود
گراوند که برای بررسی روند اجرای طرح‌های عمرانی گناوه به این شهرستان سفر کرده است از مجموعه تلاش‌های صورت گرفته در گناوه ابراز رضایت و از پیمانکاران تشکر کرد.

شعار سال: استاندار بوشهر که برای بررسی روند اجرای طرح‌های عمرانی گناوه به این شهرستان سفر کرده است، بیان کرد: جاده ساحلی بندر ریگ به گناوه فعال است، حدود ۹۰ درصد پیشرفت دارد و هفته‌های پایانی را می‌گذراند. امیدواریم هفته‌های آینده آسفالت شود.

او با اشاره به اینکه پل ورودی گناوه نیز در دست ساخت است، ادامه داد: مسئولان این شهر می‌گویند ساخت پل ورودی خواسته ۱۸ ساله مردم است. پیمانکار در حال کار است و امیدواریم زودتر تکمیل شود.

استاندار بوشهر با بیان اینکه گناوه در زمستان و نوروز یکی از مقاصد مهم گردشگری داخلی است، عنوان کرد: نامناسب بودن ورودی این شهر با توجه به حضور گردشگران امر نامطلوبی بود که با ساخت پل این مشکل برطرف می‌شود.

خبر جدید  سرپرست پارس جنوبی از سمتش کناره گیری کرد

گراوند افزود: پل خور گناوه دیگر طرح این شهر است که به نام شهید سلیمانی نام‌گذاری شده و با همکاری فرمانداری و دستگاه قضائی در حال تکمیل است.

او ایمن سازی لوله‌های نفت را از دیگر طرح‌های در حال پیگیری در گناوه عنوان کرد که قرار است برای اجرای آن با مجموعه وزارت نفت در اهواز و گچساران مذاکره شود.

خبر جدید  بررسی نحوه واگذاری زمین به خسارت دیدگان

استاندار بوشهر درباره مجموعه ورزشی کارگران گناوه که مصوبه سفر رئیس جمهور در سال ۹۷ بوده است، نیز گفت: بعضی طرح‌ها در زمان اجرا با مشکلی به نام معارض برخورد می‌کنند. امیدواریم مردم کمک کنند زیرا وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی تصمیم گرفته است مجموعه‌ای ورزشی ویژه برای کارگران جنوب کشور در گناوه بسازد که ظرفیت خوبی برای شهرستان و استان خواهد بود.

گراوند با ابراز رضایت از مجموعه تلاش‌های صورت گرفته در گناوه و تشکر از پیمانکاران تاکید کرد: با تلاش پیمانکاران طرح‌ها در شرایط سخت اقتصادی کنونی تعطیل نشدند و در حال پیگیری و تکمیل هستند.

خبر جدید  اعتبار موردنیاز برای تامین قرص یُد در بودجه کشور لحاظ شود

او گفت: امیدواریم با پیگیری‌ها و تامین منابع مالی تا پایان سال طرح‌ها افتتاح شوند تا بخشی از خواسته مردم تامین شود.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از باشگاه خبرنگاران جوان، تاریخ انتشار: ۴مهر ۱۳۹۹، کد خبر: -، yjc.ir

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)

بر چسب ها:
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب