12:54:47 - سه‌شنبه 11 آگوست 2020
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دولت تدبیر و امید کارنامه موفقی داشته است
دولت تدبیر و امید کارنامه موفقی داشته است
بوشهر(پانا)_ معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت دولت تدبیر و امید با وجود مشکلات و تحریم‌ها، خوب عمل کرد و کارنامه موفقی داشته است. به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری بوشهر، مجید خورشیدی در نشست شورای اطلاع رسانی استان بوشهر اظهار کرد : اجرای پروژه‌های مختلف عمرانی و اقتصادی در این شرایط […]

بوشهر(پانا)_ معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت دولت تدبیر و امید با وجود مشکلات و تحریم‌ها، خوب عمل کرد و کارنامه موفقی داشته است. به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری بوشهر، مجید خورشیدی در نشست شورای اطلاع رسانی استان بوشهر اظهار کرد : اجرای پروژه‌های مختلف عمرانی و اقتصادی در این شرایط سخت تحریم و وضعیت خاص اقتصادی یک شاهکار است و باید به فعالان حوزه عمران و اقتصاد دست مریزاد گفت.

وی افزود: در بسیاری از امور مردم مطلع نمی‌شوند و شاید این ایراد به من برگردد که نتوانستم در استان با روان سازی لازم راه‌های رسیدن اطلاعات را به بخش‌های مختلف جامعه فراهم کنم. معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر با بیان اینکه شاید حرف نزدن به مذاق جامعه یک ایراد باشد اضافه کرد: اگر به مذاق جامعه حرف بزنیم و آن چیزی که جامعه به آن نیاز دارد بشنود شاید سطح رضایت‌مندی افزایش وفضای تعامل بین جامعه و مدیران بیشتر شود. خورشیدی با اشاره به اینکه در آستانه هفته دولت قرار داریم ادامه داد: باید از فرصت هفته دولت برای ارائه خدمات انجام شده به مردم استفاده کرد. وی تاکید کرد: چنانچه مردم نسبت به خدمات انجام شده و دشواری وضعیت اقتصادی فعلی واقف شوند رضایتمندی آنها نسبت به اقدام‌هایی که دست اندراکاران در بخش‌های اقتصادی و عمرانی انجام داده‌اند بیشتر می‌شود. معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر در خصوص هماهنگی، حمایت و توسعه محتوا در خدمات فرهنگی فضای مجازی گفت: با توجه به عوائد به دست آمده از فضای مجازی به خصوص دربخش اقتصادی، باید این کارگروه جدی گرفته شود. وی تاکید کرد: امروز همه می‌دانیم استارتاپ‌هایی که در فضای مجازی شروع به کار کرده‌اند بازده اقتصادی بیشتری نسبت به بنگاه‌های اقتصادی سنتی در ایران و جهان به لحاظ سطح سرمایه گذاری دارند. خورشیدی اضافه کرد: دربنگاه‌های سنتی سطح سرمایه ‌گذاری کلان اما بازدهی محدود است ولی درفضای مجازی و بر بستر اینترنت سرمایه گذاری اندک اما بازدهی بالاست. معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر با گرامیداشت ۱۷ مرداد روز خبرنگار افزود: شغل خبرنگاری سخت، زیان‏ آور همراه با خطرهای زیاد جسمی، معیشتی و موقعیتی برای خبرنگاران است و مصادف شدن روز خبرنگار با شهادت یکی از خبرنگاران ایرنا بیانگر سختی این کار است. وی تاکید کرد: خطرهای موجود درعرصه خبرسانی باتوجه به ذوق و شوقی که این افراد نسبت به حرفه خود دارند باعث نمی‌شود به وظیفه اصلی خود نپردازند. وی گفت: خبرنگار می‌کوشد تا به جامعه ثابت کند برای حل و فصل امور قانون وجود دارد و به جای اینکه مانند برخی جوامع پیشامدرن به ابزار دیگر پناه ببرند، خبرنگار ناگفته می‌گوید ساز و کاری در جامعه هست که همه شهروندان، اصحاب قدرت و همه کسانی که در یک جامعه حضور دارند می‌توانند امور خود را با دست یازدین به قانون پیش ببرند. معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر ادامه داد: خبرنگاران سعی می‌کنند وحدت، انسجام و آرامش جامعه را حفظ کنند. این مقام مسئول گفت: در درون شان خبرنگاری این ویژگی که به دنبال افزایش انسجام ملی هستند وجود دارد. خورشیدی اضافه کرد: وقتی یک خبرنگار زیر سایه یک نظام سیاسی فعالیت می‌کند ناگفته پیدا است که شهروندان، اصحاب قدرت و حکومت را تشویق کند به اینکه در زیر سایه ساختار و نظام سیاسی موجود و یک فضای اجتماعی تنفس کرد. وی تاکید کرد: خبرنگار با کار خود به صورت تلویحی همه را به وحدت و انسجام در یک نظام سیاسی تشویق می کند. معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر بیان کرد: اینکه خبرنگاری سعی کند با بهترین اطلاعات موجود جامعه را به انسجام برساند، نیازمند تشکر و تقدیر است.

خبر جدید  مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر معرفی شد

دولت تدبیر و امید کارنامه معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر مجید خورشیدی
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب