8:39:52 - جمعه 11 سپتامبر 2020
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شرکت‌های دانش‌بنیان بوشهر ۱۱۷۰ شغل دانشی و مولد ایجاد کردند
شرکت‌های دانش‌بنیان بوشهر ۱۱۷۰ شغل دانشی و مولد ایجاد کردند
رئیس پارک علم و فناوری خلیج فارس استان بوشهر گفت: شرکت‌های دانش بنیان بوشهر تاکنون هزار و ۱۷۰ شغل دانشی و مولد در قالب بیش از ۱۲۵ واحد فناور ایجاد کرده‌اند.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، حبیب رستمی، رئیس پارک علم و فناوری خلیج فارس استان بوشهر گفت: شرکت‌های دانش بنیان استان بوشهر تا کنون هزار و ۱۷۰ شغل دانشی و مولد در قالب بیش از ۱۲۵ واحد فناور ایجاد کرده‌اند که مهمترین رهاورد پارک علم و فناوری در این استان است.
رستمی با بیان اینکه شرکت ‎‌های دانش بنیان در سال‌های اخیر رشد قابل توجهی داشته‌اند، اظهار کرد: در هفت سال گذشته میزان حمایت مالی دولت تدبیر و امید از واحد‌های فناور و دانش بنیان این استان نسبت به پیش از سال ۹۲ سه برابر افزایش یافت که این وضعیت باعث جهش این شرکت‌ها در همه زمینه‌ها شد.

خبر جدید  آخرین وضعیت آبگرفتگى معابر بوشهر / جهادگران مشغول کارند

رئیس پارک علم و فناوری خلیج فارس استان بوشهر افزود: میزان حمایت مالی پارک علم و فناوری از واحد‌های فناور و دانش بنیان در استان بوشهر تا سال ۹۲ حدود ۳.۵ میلیارد ریال بود این درحالی است که در هفت سال گذشته این حمایت مالی به حدود ۱۳ میلیارد ریال افزایش یافته و ۳۷ شرکت در استان بوشهر مجوز دانش بنیان دریافت کرده‌اند.

خبر جدید  حبیبى، سرپرست پارک علم و فناوری خلیج فارس شد

وی گفت: افزایش علائم تجاری ثبت شده در هفت سال گذشته از چهار علامت به ۵۱ نشان تجاری از دیگر موفقیت‌های پارک علم و فناوری در استان بوشهر است.

رئیس پارک علم و فناوری خلیج فارس استان بوشهر افزود: همچنین شمار ایده‌های تبدیل شده به محصول توسط شرکت‌های دانش بنیان و واحد‌های فناور این استان در دولت تدبیر و امید از ۱۵ ایده تا سال ۹۲ به ۱۵۲ ایده در سال ۹۸ افزایش یافته‌است.

خبر جدید  موکب خدمت‌رسانی دانشگاه آزاد استان بوشهر در خوزستان برپا شد

رستمی خاطرنشان کرد: تا سال ۹۲ در مجموع ۳۵ اختراع توسط شرکت‌های فناور در استان بوشهر به ثبت رسیده بود، اما در هفت سال گذشته شمار ثبت اختراع‌ها به ۱۴۵ مورد رسیده‌است.
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب