10:29:27 - پنج‌شنبه 11 ژوئن 2020
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
طرح توسعه موج شکن بندر کنگان یکی از اقدامات موثر در حوزه دریایی و بندری
طرح توسعه موج شکن بندر کنگان یکی از اقدامات موثر در حوزه دریایی و بندری
معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی بوشهر گفت: به‌منظور ارتقا ایمنی و همچنین تمهیدات پیشگیرانه و مقابله‌ای، شناورهای جستجو و نجات بنادر بوشهر مجهز به پمپ‌های اطفا حریق شدند، تردد بالای شناورهای سنتی در آبراه‌های تحت حاکمیت این اداره کل و تراکم آنها در اسکله‌های بنادر تجاری و صیادی، همواره ریسک‌های متعددی را متوجه صنعت دریانوردی کرده که حریق یکی از عمده‌ترین آنها است.

شعار سال:سید علی اکبر هاشمی در بازدید عبدالکریم گراوند؛ استاندار بوشهر استاندار بوشهر از طرح توسعه موج شکن بندر کنگان، افزود:بعد از انعقاد قرار داد به علت اجرای محدودیت ها جهت جلو گیری از شیوع کرونا پروژه با تاخیر همراه شد که پس از اجرای طرح فاصله گذاری هوشمند، پیمانکار شروع به تجهیز کارگاه و آماده سازی محوطه ها کرده است.

خبر جدید  عزاداری سنتی در بوشهر برگزار نمی‌شود/ توبیخ پنج مدیر به علت رعایت نشدن شیوه‌نامه‌های بهداشتی

وی تصریح کرد: در این مدت با همکاری های که صورت گرفته پیمانکار نسبت به آماده سازی این پروژه اقدام کرده است.

رییس اداره بندر و دریانوردی کنگان اضافه کرد: طرح توسعه موج شکن بندر کنگان یکی از اقدامات موثر در حوزه دریایی و بندری در این بندر است که با نگاه ویژه سازمان بنادر و دریانوردی در دست اجرا است.

خبر جدید  سرپرست پارس جنوبی از سمتش کناره گیری کرد

در راستای اقدامات صورت گرفته در بندر بوشهر محمد قاسمی؛ معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی بوشهر گفت: به‌منظور ارتقا ایمنی و همچنین تمهیدات پیشگیرانه و مقابله‌ای، شناورهای جستجو و نجات بنادر بوشهر مجهز به پمپ‌های اطفا حریق شدند.

وی افزود: تردد بالای شناورهای سنتی در آبراه‌های تحت حاکمیت این اداره کل و تراکم آنها در اسکله‌های بنادر تجاری و صیادی، همواره ریسک‌های متعددی را متوجه صنعت دریانوردی کرده که حریق یکی از عمده‌ترین آنها است.

خبر جدید  کلاهبردار ۵ میلیارد ریالی فضای مجازی دستگیر شد

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از‌پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و‌ دریانوردی ، تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۳۹۹، کد خبر: ۵۰۴۳۲،www.pmo.ir

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)

بر چسب ها:
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب