13:47:09 - دوشنبه 13 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فعالیت ۱۰۴ آموزشگاه هنری در استان بوشهر
فعالیت ۱۰۴ آموزشگاه هنری در استان بوشهر
به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، محمدحسین زندویان اظهار کرد: ١٠٤ آموزشگاه هنری در استان بوشهر در حوزههای هنرهای نمایشی، تجسمی و موسیقی فعالیت میکنند که از امروز کار ساماندهی آموزشگاهها آغاز شد. وی افزود: از این ۱۰۴ آموزشگاه، ٧٧ آموزشگاه در حوزه هنرهای تجسمی، ٩ […]

به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، محمدحسین زندویان اظهار کرد: ١٠٤ آموزشگاه هنری در استان بوشهر در حوزههای هنرهای نمایشی، تجسمی و موسیقی فعالیت میکنند که از امروز کار ساماندهی آموزشگاهها آغاز شد.

وی افزود: از این ۱۰۴ آموزشگاه، ٧٧ آموزشگاه در حوزه هنرهای تجسمی، ٩ آموزشگاه در حوزه هنرهای نمایشی و ١٨ آموزشگاه در زمینه موسیقی مجوز دارند.

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر بیان کرد: با اجرای طرح ساماندهی، آموزشگاههای غیرفعال آسیبشناسی و نسبت به فعالسازی آنها اقدام میشود.

خبر جدید  ۲۳ میلیارد ریال برای مددجویان اجاره نشین استان بوشهر پرداخت شد

زندویان ادامه داد: در این طرح زمینه ارتقای سطح آموزشگاههای فعال نیز از طریق سازوکارهای مورد نیاز فراهم میشود.

وی افزود: صدور کارت صلاحیت آموزشگاههای آزاد هنری نیز با همکاری مرکز فناوری اطلاعات و رسانههای دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از نیمه دوم سال گذشته آغاز شده است.

زندویان تصریح کرد: همه متقاضیان دریافت کارت صلاحیت تدریس و تمدید کارت در رشتههای موسیقی، تجسمی، نمایشی و مد و لباس میتوانند برای ثبتنام به پایگاه اطلاعرسانی www.aes.farhang.gov.ir مراجعه کنند.

خبر جدید  تشریح اهمیت منابع طبیعی در آیات و روایات

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر همچنین به آغاز تدوین بانک اطلاعات هنرمندان استان بوشهر اشاره کرد و گفت: در این ارتباط فعالان حوزههای مختلف و هنرمندان موسیقی میتوانند با مراجعه به سامانه بانک اطلاعاتی موسیقی کشور نسبت به ثبت اطلاعات خود اقدام کنند.

زندویان افزود: سامانه مربوط به فعالان هنرهای نمایشی و تجسمی نیز بهزودی فعال و برای هنرمندان اطلاعرسانی میشود.

خبر جدید  بهره‌برداری از دو طرح مهم گازی پارس جنوبی

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر در بخش دیگری از صحبتهای خود اظهار کرد: در پنج سال گذشته استان بوشهر هیچگونه جشنوارهای در سطح ملی برای هنرهای تجسمی نداشته که در این زمینه سعی در برگزاری یک جشنواره مطلوب در سطح ملی داریم.

انتهای پیام/۴۱۰۳/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب