10:30:51 - چهارشنبه 11 مارس 2020
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
قبل از آلوده شدن به فکر پایتخت انرژی کشور باشید
قبل از آلوده شدن به فکر پایتخت انرژی کشور باشید
سعید کشمیری در این خصوص عنوان کرد: بنا بر اعلام وزارت بهداشت و خبر دادن از سه مورد دیگر بیمار مبتلا به کرونا در استان بوشهر تاکنون هشت مورد مثبت در استان بوشهر تشخیص داده‌ شده است.وی افزود:پیش از آلوده شدن عسلویه به ویروس کرونا به فکر پایتخت انرژی کشور باشید.

شعارسال: دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: پیش از آلوده شدن عسلویه به ویروس کرونا به فکر پایتخت انرژی کشور باشید.

سعید کشمیری در این خصوص عنوان کرد: بنا بر اعلام وزارت بهداشت و خبر دادن از سه مورد دیگر بیمار مبتلا به کرونا در استان بوشهر تاکنون هشت مورد مثبت در استان بوشهر تشخیص داده‌ شده است.

وی اظهار کرد: قبل از آلوده شدن عسلویه به ویروس کرونا به فکر پایتخت انرژی کشور باشید؛ با توجه به جمعیت به هم فشرده کارگری و همچنین رفت‌وآمدهایی که به استان‌های آلوده صورت می‌گیرد این منطقه را در شرایط سختی قرار می‌دهد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با بیان اینکه پیشگیری از آلودگی عسلویه ضروری است، گفت: هم‌اکنون از آلوده‌ترین استان کشور پروازهایی به سمت عسلویه در حال انجام است، هرچند تب سنجی در فرودگاه‌ها صورت می گیرد اما این اقدام همه موارد بیماری را مشخص نمی‌کند چون زمانی تب ایجاد می‌شود که ویروس فعالیت خود را در بدن آغاز کرده باشد.

خبر جدید  اعتبار موردنیاز برای تامین قرص یُد در بودجه کشور لحاظ شود

دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر بیان کرد: هرچند بازارهای گناوه، دلوار و برازجان تعطیل‌ شده، اما تعطیل نشدن بازار بوشهر باعث شده سیل مراجعان به این بازار افزایش یابد.

کشمیری ادامه داد: با توجه به اینکه بیماری کرونا در اثر جابه‌جایی جمعیتی صورت می‌گیرد، پس باید همه اقدام‌ات برای پیشگیری از انتقال چرخه بیماری در استان به خصوص در رابطه با سفر انجام شود.

خبر جدید  علت آتش سوزی در اسکله نخل تقی مشخص شد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با بیان اینکه نگرانی جدی درباره سفرهایی که به استان انجام خواهد شد وجود دارد، گفت: همه حساس شده اند و واکنش‌های احساسی در سطح شهر انجام می‌شود و هرچه نهادهای انتظامی بخواهند جلو این قضیه را بگیرند باز هم ممکن است اتفاقات ناگواری رخ دهد که زیبنده شهر ما نیست.

وی ادامه داد: از ساحل عسلویه، نایبند تا گناوه و بوشهر مسافرانی وجود دارند که از نقاط آلوده، همسایه و دور به استان آمدند و می‌توانند آلوده باشند.

دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر اظهار کرد: ابتلای اولین مورد بومی به کرونا -که به منطقه آلوده سفر نکرده است- در استان نشان می‌دهد که قبل از نشان دادن علائم بیماری با عده زیادی در ارتباط بوده و ما با تشخیص بیماری این فرد توانستیم به این موضوع پی ببریم. خود قرنطینگی، ماندن در خانه و حضور نیافتن در تجمعات در راستای پیشگیری از بیماری کووید ۱۹ ضروری است.

خبر جدید  مدیرعامل جدید سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس کیست؟

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خاطرنشان کرد: پیشنهاد ما این است مسافرانی که از استان‌های دیگر به ویژه استان‌های درگیر و آلوده قصد ورود به استان بوشهر دارند به مدت ۱۴ روز با هزینه شخصی قرنطینه شوند.

شعار سال،با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته  ازخبرگزاری    ایسنا ،تاریخ انتشار:   ۱۷  اسفند ۱۳۹۸،کدخبر:   ۹۸۱۲۱۷۱۳۴۲۸ ،www.isna.ir

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)

بر چسب ها:
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب